http://s7.picofile.com/file/8391062476/French_decoration_850x491.jpg
چیدمان فرانسوی دارای تنوع زیادی در اجزاء می باشد و این سبک دیزاین داخلی شیک و قابل تحسین است و اگر شما طرفدار طراحی داخلی غربی هستید می توانید این نوع دیزاین را انتخاب کنید و تغییرات مثبتی را در بخش های مختلف منزل خود ایجاد نمایید.

در طراحی داخلی فرانسوی احساس راحتی فضا و رفع کردن نیازهای چیدمان و ذخیره

سازی وسایل مختلف به صورت اصل اساسی شناخته می شود و اگر شما به فکر یک دیزاین داخلی بدون دردسر هستید می توانید سبک فرانسوی را انتخاب نمایید همچنین مطابقت با نیازهای گوناگون و ایده های اصلاحی توانسته است این سبک را زنده و فعال نگه دارد.

برای دیزاین داخلی قسمت های مختلف منزل به سبک فرانسوی باید وسایلی که انتخاب می شوند کاربردی باشند همچنین در این سبک فضای شلوغ کارآیی ندارد و آرامش بصری بر فضای منزل حکمفرما است. در دکوراسیون داخلی فرانسه از وسایل قدیمی و عتیقه استفاده زیادی می شود.

مبلمان و سرویس خواب در دیزاین داخلی فرانسوی باید دارای طراحی خاصی باشند همچنین از میزها با پایه های گرد و نازک و مبل های راحتی با پارچه های گران قیمت در طراحی خانه فرانسوی استفاده می شود. انتخاب رنگی مناسب برای مبلمان از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و شما می توانید مبلمان پذیراییی را یک رنگ انتخاب نمایید یا رنگ های آن ها را به گونه ای انتخاب کنید که با یکدیگر همخوانی و مطابقت داشته باشند. تخت خواب های سنتی و چوبی با رنگ و روکش های جذاب و قدیمی از انواع وسایل مناسب برای طراحی داخلی اتاق خواب فرانسوی می باشند.

اگر همه قسمت های منزل تان را به کمک سبک دکوراسیون فرانسه طراحی کرده اید برای آشپزخانه نیز باید از این دکوراسیون داخلی استفاده نمایید. در طراحی دکوراسیون اغلب آشپزخانه ها با سبک فرانسه کابینت های چوبی و خاص به چشم می خورند همچنین فضای آشپزخانه به صورت کاربردی و لاکچری طراحی می شود.

رنگ سفید در دکوراسیون فرانسه به طور عمده استفاده می شود و شما می توانید این رنگ زیبا را به راحتی با سایر رنگ ها ترکیب نمایید همچنین رنگ های خنثی نظیر خاکستری و سیاه و آبی کم رنگ و قهوه ای و نعنائی و قهوه ای خاکستری نیز در این سبک مورد استفاده قرار می گیرند و در کشور فرانسه برای ترکیب این رنگ ها با سایر رنگ ها اغلب مردم هیچ واهمه ای ندارند.

برای طراحی نورپردازی منزل در دکوراسیون فرانسه از وسایل متنوعی نظیر شمعدان های دیوارکوب و آباژورهای ایستاده و کریستالی استفاده می گردد همچنین توجه به این نکته دارای اهمیت زیادی است که پنجره ها بزرگ باشند و سقف نیز به صورت بلند باشد تا در طول روز بتوان از نور طبیعی در قسمت های مختلف منزل استفاده کرد.تاریخ : دوشنبه 25 آذر 1398 | 04:18 ب.ظ | نویسنده : مدیر | نظرات
.: Themes By s h i k n a:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic