http://s7.picofile.com/file/8391062284/Danish_decoration_850x491.jpg
دانمارک در بسیاری از هنرها و علوم ها در رده کشورهای پیشرفته و برتر جهان به شمار می رود و طراحی داخلی دانمارکی از انواع سبک های متفاوت است که با تاثیرپذیری از شرایط خاص و محیط های طبیعی منطقه اسکاندویناوی شکل گرفته است که این سبک دیزاین داخلی فقط به همین منطقه محدود نشده و امروزه به یکی از سبک های پرطرفدار و محبوب تبدیل شده است.
طراحی داخلی دانمارکی مانند دیزاین داخلی اروپایی و دیزاین داخلی فرانسوی دارای ویژگی های خاص خود می باشد که همین ویژگی ها باعث متمایز شدن آن نسبت به سایر سبک های دیزاین داخلی شده است و اگر شما تمایل دارید طراحی داخلی منزل تان خاص و متفاوت به نظر برسد بهتر است از این سبک استفاده نمایید.

طراحی داخلی دانمارکی سبکی مدرن می باشد که این سبک باعث خلق فضایی زیبا و راحت و آرامش بخش و در عین حال شیک و جذاب می شود.

در سبک طراحی داخلی دانمارکی از فرش های بزرگ استفاده نمی شود و در این سبک دیزاین یک اتاق به صورت کامل به کمک فرش پوشانده می شود بلکه بخشی از کفپوش به کمک فرش پوشانده می شود همچنین در سبک دانمارکی هیچ فرشی از دیوار تا دیواری دیگر کشیده نمی شود.

در سبک دانمارکی قالیچه های کوچک کاربرد زیادی دارند و از اکسسوری هایی که از پوست حیوانات و پشم گوسفند ساخته شده اند برای پوشاندن قسمتی از کفپوش استفاده می شود.

چوب یکی دیگر از عناصر مهم در دیزاین داخلی دانمارکی محسوب می شود و از این عنصر طبیعی در دیوارها و کفپوش و کابینت ها و … استفاده می گردد و اهمیت این عنصر به حدی می باشد که از آن برای ساخت ظروف و اشیای روزمره استفاده می گردد.


چوب هایی مانند چوب کاج و چوب جنگلی و چوب درخت با رنگ روشن در سبک دانمارکی مورد استفاده قرار می گیرند که این چوب ها دارای بافتی طبیعی می باشند و بدون اینکه فضا را تیره نمایند حس زیبایی و جذابیت را در آن ایجاد می کنند.

سبک دانمارکی ساده و مدرن می باشد تا جایی که امکان دارد در آن از خط های عمودی و افقی استفاده می گردد و در این سبک تزیینات و چیزهای اضافه جایگاه زیادی ندارند و سطوح استفاده شده در این سبک طراحی داخلی صاف و تمیز و بدون بافت می باشند و در آن ها نیز تنوع رنگی چندانی به چشم نمی خورد و همین امر موجب شده است که بخش زیادی از فضا به عنوان یک پس زمینه خنثی و ساده عمل نماید و بخش های مهم تر نیز مورد تاکید قرار می گیرند.

اکسسوری ها نیز از اشیایی می باشند که برای تزیین و زیباتر کردن فضای داخلی از آن ها استفاده می گردد که این اکسسوری ها را می توانید در قفسه دکور و بوفه منزل قرار دهید همچنین این اکسسوری ها شامل تابلوهای دیواری یا کتاب هایی هستند که روی قفسه قرار داده می شوند.تاریخ : شنبه 25 آبان 1398 | 04:12 ب.ظ | نویسنده : مدیر | نظرات
.: Themes By s h i k n a:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic